Günümüz dünyasında turizm, yerel ve küresel ekonomiyi artırmak ve ülkenin GSYİH'sinin (Gayri Safi Yurtiçi Hasıla) korunmasına yardımcı olmak için en önemli ve dinamik sektörlerden biridir. Turizm-Eğlence ve Konaklama sektörü, sürekli artan nüfusa çok sayıda istihdam yaratmaya yardımcı olur. Birçok ülke ve bölge için turizm en büyük istihdam sektörüdür.

 

Turizm-Eğlence ve Konaklama Sektöründe ERP

Turizmde yüksek düzeyde rekabet vardır ve hayatta kalmak için müşteri hizmetlerinin mükemmel olması önemlidir. Bu, yalnızca tekrarlanan işlere değil, aynı zamanda çevresindeki tüketici tarafından ağızdan ağıza pazarlamaya da yardımcı olacaktır. Bu nedenle, başarılı bir organizasyon yürütmek için müşteri hakkında doğru bilgileri toplamak ve onlara verilen hizmetleri haritalamak çok önemlidir.

 

R1 ERP; müşteri hizmetleri, günlük iş güncellemesi, departmanlar arası işbirliği, zamanlama, günlük nakit akışının güncellenmesi gibi modern turizm sektörünün tüm taleplerini karşılar. İşletme maliyetini düşürmeye ve organizasyonu artırmaya yardımcı olur. R1 ERP, organizasyonun gelir-giderlerini kaydetmeye yardımcı olur ve organizasyonun finansal durumunu kontrol etmek için gerçek zamanlı olarak para akışının düzenlenmesini sağlar. R1 ERP, Turizm-Eğlence ve Konaklama Endüstrisi için entegre bir sistemdir. Ayrıca, çalışanların katılım, vardiya, ücret, maaş gibi tüm bilgilerinin entegrasyonunu sağlar. Bordro, CRM gibi diğer yazılımların entegrasyonuna da yardımcı olmaktadır.

Turizm-Eğlence ve Konaklama Sektörü için ERP ayrıca, rezervasyon ve müşteriye verilen hizmetler yoluyla, tüm tüketicilerin verilerinin toplanmasını daha doğru hale getirerek iş verimliliğini artırmaya yardımcı olur.

Turizm sektörü otel odaları, ulaşım, yataklar, çarşaflar vb. birçok envanteri içerdiğinden sürekli takip edilmesi ve yönetilmesi gerekmektedir. R1 ERP yardımıyla yönetim, varlıkların satın alınmasından envanterin ödenmesine kadar varlıklarla ilgili tüm işlemleri kaydedebilir. R1 ERP, tüm işlemler için hatasız raporlar alınmasına yardımcı olan en güçlü araçlardan biridir.

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz ile tanışın.

  • Hizmet anlayışı ile hızlı destek imkanı.
  • Bulut Teknolojisi ile Her Yerden erişim.
  • Gerçek Veri güvenliği, Hacklenme, Virüs ve Zararlı yazılımlardan kurtulun.
  • Mevzuat değişikliklerini anında kullanmaya başlayın. Sürekli güncel kalın.
  • Donanım maliyetlerinden kurtulun. Yedekleme, Güncelleme ve Bakım ile uğraşmayın.

BYM Yazılım olarak, işinizi kolaylaştıracak pratik çözümler üretiyoruz.