Perakende Ticarette ERP

Günümüzde artan verinin birbirleri arasında senkronizasyonunun sağlanması güçlenmiştir. Böyle durumlar göz önüne alındığında R1 ERP yazılımının kullanımı hayati bir öneme sahip olmakta.

R1 ERP yazılımının sağladığı gerçek zamanlı bilgi perakende ve ticaret alanında yapılan hızlı değişimlere kolay adapte olmayı ve hata oranını en aza indirmeyi hedeflemektedir. Bir noktadan yapılan değişikliklerin gerçek zamanlı olarak her noktaya yansıması daha büyük sorunların önüne geçmektedir.

Müşteri Yönetimi

Perakende satış yapan herkes, müşterinin her şey demek olduğunu bilir. Marka sadakatini kumdan bir kale gibidir ve her bir dalgada müşterileri kaybetme korkusu yaşanır.

Bu sektörde sizin yanınızda bulunan R1 ERP, müşteri yönetimi ve müşteriyi elde tutma açısından hayati bir rol oynamaktadır. Örneğin, müşterinin satın alma geçmişini sıralayabilir ve en aktif olduğu dönemleri görerek, stratejinizi bunun üzerine çizebilirsiniz.

Yine müşterilerinizin alışkanlıklarına dair bilgi edinebilir ve onların ihtiyaçlarına uygun promosyonlar ve fırsatlar sunabilirsiniz. Satış ve pazarlamanın ötesinde, R1 ERP aynı zamanda müşteri şikayetlerini de zamanında çözmenize olanak tanır.

Genel olarak, R1 ERP tüm müşterilerinize entegre bir görünüm sunar ve bu görünümün işinizle ilgili her kesim için erişilebilir olmasını sağlar.

Envanter Yönetimi

Perakende sektörü, talebi çok değişken ve dinamik kılan bir yapıya sahiptir. Stok yönetimi, perakende sektörü açısından oldukça kritiktir çünkü fazla stok ya da talebi karşılayamama gibi durumlar maddi kayıplara neden olabilir.

R1 ERP envanterinize ait gerçek zamanlı bilgiye sahip olmanızı sağlamanın yanı sıra ürünlerin kullanım süreleri hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Satış Stratejisi Belirleme

Dinamik yapıdaki perakende sektöründe satış ile ilgili alınan her karar büyük önem taşıyor. Bu noktada da R1 ERP stok ve tahsilat takibi yapmaya olanak tanıyarak hangi ürünün satılıp satılmadığını öğrenip satışların iyileştirilmesi için strateji belirlemeyi sağlıyor.

Satış Analizi

Herhangi bir perakende işinde alınan kararların çoğu, satışların iyileştirilmesi ile ilgilidir. R1 ERP bu konuda size yardımcı olabilecek özelliklerle birlikte gelir.

Öncelikle, R1 ERP müşteri eğilimleri ve geçmiş satışlarla ilgili analitik işlemler yapmanıza olanak sağlar. Hangi ürünlerin popüler olduğu ve nelerin bulunmadığı hakkında size fikir verir; bu fikirler ise hangi ürünü tanıtmanız ve hangilerini atmanız gerektiğine karar vermenize yardımcı olur.

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz ile tanışın.

  • Hizmet anlayışı ile hızlı destek imkanı.
  • Bulut Teknolojisi ile Her Yerden erişim.
  • Gerçek Veri güvenliği, Hacklenme, Virüs ve Zararlı yazılımlardan kurtulun.
  • Mevzuat değişikliklerini anında kullanmaya başlayın. Sürekli güncel kalın.
  • Donanım maliyetlerinden kurtulun. Yedekleme, Güncelleme ve Bakım ile uğraşmayın.

BYM Yazılım olarak, işinizi kolaylaştıracak pratik çözümler üretiyoruz.