Makina ve Parça İmalatında ERP

Makine ve parça imalatı sektöründe üretimi yapılan her yeni ürün için proje tasarımı ve AR-GE çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca yeni bir ürün ortaya çıkarılırken, ürünün özellikleri ayrıntılı olarak alınmakta, bunun sonucunda “müşteri odaklılık” prensibiyle müşteri isteklerine uygun makine ve parça üretimi yapılmaktadır.

Üretilen bir makinede kullanılan yüzlerce parçanın ve hammaddenin ne zaman, hangi operatör tarafından, hangi tezgahta üretildiği; satın alınanların hangi tedarikçiden, ne zaman ve hangi şartlarda alındığı çok önemlidir. Gün içerisinde binlerce malzeme hareketi olabilir ve böyle bir hareketi kontrol edebilmek için her ürünün takibi yapılması gerekir. Ancak bu durum işletmelere ciddi bir operasyonel ve maliyet yükü olarak geri döner.

BYM Yazılım A.Ş. sizi ve şirketinizi bu maliyet ve iş yükünden kurtararak, makine ve parça imalatı sektöründe gelişiminize katkı verir.

R1 ERP; ürün ve üretim detaylarınızı kontrol etmenizi sağlar. Bu kontrol sayesinde şirketinizde üretimi düzenlenmekte ve nokta hata tespiti yapılarak hızlı çözümler sağlayabilmenize yardımcı olmaktadır.

R1 ERP ayrıca; personelinizin anlık olarak hangi üretim, proje ve AR-GE çalışmasında ne kadar süre çalıştığını kayıt altında tutarak, istenildiği zaman maliyet analizi olarak raporlayabilmektedir.

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz ile tanışın.

  • Hizmet anlayışı ile hızlı destek imkanı.
  • Bulut Teknolojisi ile Her Yerden erişim.
  • Gerçek Veri güvenliği, Hacklenme, Virüs ve Zararlı yazılımlardan kurtulun.
  • Mevzuat değişikliklerini anında kullanmaya başlayın. Sürekli güncel kalın.
  • Donanım maliyetlerinden kurtulun. Yedekleme, Güncelleme ve Bakım ile uğraşmayın.

BYM Yazılım olarak, işinizi kolaylaştıracak pratik çözümler üretiyoruz.