Cam, günlük ihtiyaçlarda ve hatta üretim tesislerinde yaygın olarak kullanılan önemli bir unsurdur. Şişeleme, saat, konut vb. sektörlerde üretilen ve kullanılan çok çeşitli cam ürünleri vardır. Diğer tüm imalat şirketleri gibi, bir Cam İmalat şirketi için envanterlerini, müşterilerini, satışlarını ve operasyonlarını korumak önemlidir. Cam-Çimento ve Toprak Ürünleri İmalat Sanayi için kullanacağınız bir ERP çözümü, tüm süreç ve operasyonları tek bir yerde sürdürmenize yardımcı olacaktır.

Cam-Çimento ve Toprak Ürünleri Sektöründe ERP

Cam-Çimento ve Toprak Ürünleri İmalatı endüstrisi için bir ERP, Satın alma yönetimi, Satış yönetimi, Envanter kontrolü, İmalat yönetimi, Muhasebe yönetimi vb. gibi çeşitli modüllere sahiptir. Bu, işletmenin karlılığını ve verimliliğini artırmaya yardımcı olacaktır.

R1 ERP; tedarik, lojistik, dağıtım ve muhasebe yönetimini tek bir portaldan sürdürür. Satış modülü, ürünleri satış ihtiyacına göre özelleştirmek, üretmek için kullanılır. Satış modülü ayrıca, şirketin hangi ürünün-bölgenin iyi durumda olduğunu ve hangi bölgenin ilgilenilmesi gerektiğini bilmesi için belirli bir süre için takip ve satış tahmininde yardımcı olur. Satın alma siparişi modülü, sektör tarafından yapılan satın alma siparişlerinin takibi için kullanılmaktadır. Envanter modülü, şirketin deposundaki tüm geçmiş ve gelecek malzemeleri yönetmek, takip etmek ve planlamak için kullanılır. Muhasebe yönetimi, muhasebeyi, işlem anında alacak veya borçlandırılacak tutarı ve ayrıca satıcı listesini, faturaların otomatik oluşturulmasını ve takip bildirimini korumak için kullanılır.

Cam-Çimento ve Toprak Ürünleri Sektörü için R1 ERP'nin Faydaları:

  • Tesis ve süreç düzeyinde verimliliği artırın.
  • Satış siparişini, satın alma siparişini, eldeki envanteri veya endüstrideki muhasebeyle ilgili herhangi bir bilgiyi doğrulamak için kullanılan raporları özelleştirin.
  • Şirket içinde departmanlar arasında, özellikle satış ve uygulama ekibi arasındaki iletişimi desteklemek ve verileri kolayca paylaşmak için kullanın.
  • Tüm süreçleri düzene sokarak ve veri israfını azaltarak maliyeti azaltın.
  • Raporlama, görünürlük ve kontrol yoluyla karlılığı artırın.

R1 ERP ayrıca tüm kayıtların tutulmasına, tüm işlemlerin yürütülmesine, her zaman, her yerde ve herhangi bir cihazda gerçek zamanlı bilgi sağlanmasına yardımcı olur. R1 ERP çözümü, tesis planlaması sağlamada, işlem boyunca güncel verileri muhafaza etmede yardımcı olur. 

 

 

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz ile tanışın.

  • Hizmet anlayışı ile hızlı destek imkanı.
  • Bulut Teknolojisi ile Her Yerden erişim.
  • Gerçek Veri güvenliği, Hacklenme, Virüs ve Zararlı yazılımlardan kurtulun.
  • Mevzuat değişikliklerini anında kullanmaya başlayın. Sürekli güncel kalın.
  • Donanım maliyetlerinden kurtulun. Yedekleme, Güncelleme ve Bakım ile uğraşmayın.

BYM Yazılım olarak, işinizi kolaylaştıracak pratik çözümler üretiyoruz.